Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

15 marca, Zofia Falbierska, Michalina Kaźmierczak, Olga Polityło, Lena Kaźmierczak, Jagoda Zyffert, Alicja Sadowczyk i Konrad Wujek reprezentowali naszą szkołę podczas finału Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Śremskiego pt. „W świecie polskiej literatury” w Dolsku, którego organizatorem był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Masłowie i Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk. Patronat honorowy sprawował nad nim: Wielkopolski Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Śremskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk. Konkurs został także uwzględniony w wykazie konkursów punktowanych w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom i to, że znaleźli się finale jest bardzo wielkim osiągnięciem.

Z naszej szkoły na podium stawali w kategorii:

- kl. I – III         I miejsce: Michalina Kaźmierczak

- kl. IV – VI        III miejsce: Lena Kaźmierczak