Zaproszenie dla rodziców na spotkanie z Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Śremie
2026-05-20
Ośrodek Pomocy Społecznej w Książu Wlkp. serdecznie zaprasza na spotkanie z Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Śremie, które odbędzie się dnia 25 maja o godzinie 17:00 w Ksiąskim Klubie Seniora.
Celem spotkania będzie omówienie działań wspierających dzieci i młodzież oraz możliwości współpracy z rodzicami i szkołami.
Poniżej można pobrać plakat ze szczegółowymi informacjami.