Tak minął nam pierwszy miesiąc w przedszkolu!

Mija miesiąc, gdy jesteśmy razem w przedszkolu. Najtrudniejszy okres adaptacji już za nami. Dzieci poznały panie oraz zawarły pierwsze przyjaźnie. Powoli wdrażają się do przestrzegania panujących w przedszkolu reguł i zasad.

Przedszkolaki aktywnie biorą udział w zajęciach i zabawach, które we wrześniu skoncentrowane były wokół tematyki: „W przedszkolu”, „Droga do przedszkola”, ,,Nadeszła jesień”, ,,Co robią zwierzęta jesienią?”, „Oto ja”. Znają już parę piosenek i zabaw ze śpiewem. Dzięki sprzyjającej pogodzie dużo czasu spędzają na placu zabaw. W tym miesiącu chłopcy obchodzili swoje święto. Z tej okazji dziewczynki wręczyły kolegom z przedszkola drobne upominki.

W przedszkolu wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Dużo śpiewamy, tańczymy, rozwijamy motorykę, ćwiczymy sprawność fizyczną

i wykonujemy różnorodne prace plastyczne.

Zajrzyjcie do naszej galerii!!!

Renata Wachowiak