„ Pierwsze miesiące w przedszkolu już za nami”

Początek roku szkolnego w przedszkolu, to okres niezmiernie trudny dla naszych maluszków.

Dzieci powoli adaptują się do nowego miejsca, gdzie poznają swoich kolegów, panie oraz salę. Czasami tęsknią do swoich rodziców. Codziennie bawią się, śpiewają, poznają nowe rzeczy, a także chętnie spacerują po najbliższej okolicy, zabierając na wędrówki swojego nowego przyjaciela – pieska jamnika.

I w takiej atmosferze minęły nam pierwsze dwa miesiące, które obfitowały w wiele wydarzeń, między innymi Dzień Chłopca, Dzień Kropki, Święto Szkoły.

Poza tym dzieci poznały swoje ciało nazywając poszczególne jego części , zasady zdrowego odżywiania rozróżniając i nazywając owoce i warzywa, a także zainteresowały się nową porą roku: jesienią i tym, w jaki sposób przyroda przygotowuje się do zimy.

Zapraszamy do galerii!!!

Wychowawczyni