,,GWIAZDOR W PRZEDSZKOLU”

Gwiazdor odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

Dnia 21 grudnia 2021r. z workiem pełnym prezentów przybył  również  do naszego przedszkola. Rozmawiał z dziećmi, wysłuchał kolędy  i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego, a nawet zatańczył świąteczny taniec.  Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu.

Miłym akcentem spotkania było wspólne zdjęcie z Gwiazdorem.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Wychowawczyni

Renata Wachowiak