,,Niech żyje bal ……”

Policjanci, Spidermeni, Batman, motylki, pieski, rycerz, żółw Ninja, ratownik medyczny, a wszyscy z uśmiechami od ucha do ucha. Jak zabawa to zabawa. W końcu nikt nie umie się bawić tak szczerze jak przedszkolaki.

Kolorowy wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do zabaw i tańców. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy ani na chwilę, nawet mimo zmęczenia.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkości, owoców i soków, które umiliły chwile odpoczynku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Renata Wachowiak