Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia nasze ubrania były udekorowane kolorowymi kropkami. Dzień ten na całym świecie obchodzony jest jako święto kreatywności, talentu oraz odwagi w pokonywaniu trudności.

Celem tego święta jest wzbudzanie u dzieci pomysłowości, zachęcanie ich do twórczego tworzenia oraz budowanie poczucia własnej wartości. Podczas zajęć dydaktycznych nasze przedszkolaki odkrywały własne talenty, rozwijały umiejętności wyrażania emocji oraz budowania pozytywnej samooceny. Tworzyły prace plastyczne z elementem kropki według własnych pomysłów.

Było twórczo, wesoło i kreatywnie!!!

Wychowawczyni

Renata Wachowiak