Święto Szkoły

Dnia 4 października 2022r., jak każdego roku, nasze przedszkolaki włączyły się do obchodów  Święta Szkoły. Aby uczcić ten dzień wszystkie dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane. Już od samego rana maluchy  wysłuchały krótkiego opowiadania   o życiu i zwyczajach naszego patrona Księdza Arcybiskupa Antoniego Baraniaka. Następnie udaliśmy się pod tablicę pamiątkową z wizerunkiem  naszego patrona, aby później  przedstawić  Jego sylwetkę w pracach plastycznych i stworzyć galerię portretów  tej ważnej dla nas postaci. Braliśmy także udział w akademii szkolnej. Na zakończenie uroczystości wszystkie przedszkolaki przeszły ulicą pod pomnik patrona, aby zapalić znicz.

A na koniec dnia, aby tradycji stało się zadość, wszystkie dzieci dostały pyszne cukierki.

Był to bardzo ważny dzień pełen emocji i pozytywnych wrażeń!!!

Wychowawczyni