Wyjazd do Wioski Rudolfa w Śremie

Przedszkolaki bardzo lubią jeździć na wycieczki, można śmiało powiedzieć, że to mali podróżnicy. Nadszedł oczekiwany przez dzieci 25 listopada, właśnie w tym dniu grupa przedszkolaków wyruszyła na wycieczkę do Wioski Rudolfa w Śremie. Przywitała Nas Pani Mikołajowa i zaprowadziła do Świętego Mikołaja. Dzieci poznały mieszkające w Wiosce renifery oraz dowiedziały się o nich różnych ciekawostek. Braliśmy udział w różnych konkursach oraz zagadkach. Każde dziecko mogło usiąść z Mikołajem w saniach oraz zrobić sobie z nim zdjęcie. Przedszkolaki dostały też mały upominek od Świętego Mikołaja, który mogły zabrać do domu. Dzieci były zachwycone czasem spędzonym w Wiosce Reniferów, podekscytowani wróciliśmy do przedszkola.

Z. Krzyżaniak