VI EDYCJA KONKURSU EKOLOGICZNEGO ,,CZYSTY NA 6”

W tej edycji zbieramy:

1. Zużyte baterie.
  2. Puszki aluminiowe.
  3. Drobną elektronikę czyli:

- telefony, tablety, smartwach, opaski smart, czytniki książek, kable, ładowarki, światełka choinkowe, urządzenia na baterie;

- małe AGD – lokówki, prostownice, suszarki do włosów, tostery, opiekacze, blendery, czajniki elektryczne, golarki, maszynki do golenia, ekspresy do kawy, radia, głośniki, słuchawki bezprzewodowe, słuchawki przewodowe, klawiatury, myszki, piloty od TV, kalkulator, laptopy, tablety, kawiarki, odkurzacze, roboty sprzątające, mopy parowe, parownice, myjki do okien, myjki ciśnieniowe, roboty kuchenne, roboty planetarne, grille elektryczne, kuchenki mikrofalowe, miksery, saturatory, szczoteczki soniczne, irygatory, ciśnieniomierze, masażery do stóp, wagi łazienkowe, żelazka, klimatyzatory, wentylatory, oczyszczacze powietrza, lokówki, sokowirówki etc.

Baterie i puszki przynosimy do szkoły na bieżąco.

Drobną elektronikę przynosimy od 2 stycznia do 5 stycznia  2024 roku -  I etap

oraz od 6 maja do 10 maja 2024 roku – II etap.

E. Falecka