Edukacyjnie, sportowo i filmowo! Fantastyczna nocka w naszej szkole!

Czy to możliwe, abyśmy nie mogli doczekać się pójścia do szkoły i to w dodatku aż na 11 godzin? To wydarzyło się naprawdę w naszej szkole!

W dniu 15.03 2024 r. w sali gimnastycznej odbyła się „NOC MATEMATYKI” dla klasy siódmej zorganizowana przez Panie: Justynę Dworczyńską i Ewę Wasielewską- Kołodziej. W tym wydarzeniu pełnym zabaw i atrakcji wzięło udział 19 uczniów.

Po przyjeździe wszystkich odbyła się matematyczna gra terenowa, w której największą wiedzą wykazała się drużyna składająca się z Kingi Kubickiej, Gabrieli Kapturek oraz Eweliny Bilskiej. Po męczącej, pełnej emocji zabawie zrobiliśmy sobie przerwę na jedzenie i film. Następnie wyciągnęliśmy stoły do tenisa, grając zawzięcie i bawiąc się wspaniale aż do utraty sił! Po grze w tenisa pani Monika Taciak przygotowała dla nas bardzo miłą niespodziankę, którą była maszyna do popcornu! Następnie niektórzy grali w rozwijające logiczne myślenie gry planszowe, a reszta spała lub szepcząc rozmawiała.

Po zakończeniu rozgrywki zaczęliśmy „maraton filmowy”, który trwał aż do rana! Chwilę po godzinie szóstej aż do przysłowiowego „błysku” posprzątaliśmy salę gimnastyczną. Zabawę zakończyliśmy o godzinie siódmej.

To wydarzenie będziemy bardzo długo wspominać, ponieważ miło i przyjemnie oraz w niecodzienny sposób było nam dane razem spędzić ten piękny czas!

Marianna Nowacka i Alicja Sadowczyk, kl. VII