63-130 Książ Wielkopolski

Jesteś tutaj: Start / Zapytanie ofertowe

1. Zamawiający:

Szkoła Podstawowa im. Ks. Abp. A. Baraniaka w Mchach

Mchy 39, 63 – 130 Książ Wlkp.

2. Opis przedmiotu zamówienia:

Zakup wyposażenia  na rozwijanie szkolnej infrastruktury „Laboratoria Przyszłości”

3. Warunki, miejsce i planowany termin realizacji zamówienia:

Wyposażenie dotyczy Szkoły Podstawowej w Mchach – termin realizacji grudzień 2021 r.

4. Sposób przygotowania oferty oraz termin i miejsce składania ofert:

Sposób składania ofert:

10.12.2021 r. na adres szkoły lub emailem na adres zsmchy@wp.pl

Termin dostarczania ofert upływa w dniu  10.12.2021 godz. 15.00

Termin ważności oferty: minimum  30 dni od daty upływu terminu dostarczenia ofert.

W ofercie należy podać cenę, która uwzględnia  wszystkie koszty wykonania zamówienia i realizacji przyszłego świadczenia umownego.

5. Inne:

W ofercie mogą być wykorzystane przesłane gotowe pakiety i  katalogi.

6. Zastrzeżenia:

1)      Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Złożenie oferty nie stanowi zawarcia umowy.

2)      Oferty które nie spełniają wymagań określonych w zapytaniu ofertowym nie będą rozpatrywane.

3)      Wydanie niniejszego zapytania ofertowego nie zobowiązuje Zamawiającego do akceptacji oferty, w całości lub części i nie zobowiązuje Zamawiającego do składania wyjaśnień czy powodów akceptacji lub odrzucenia oferty.

4)      W toku oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.

5)      Koszty przygotowania oraz dostarczenia oferty ponosi Wykonawca.

6)       Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany całości lub części zapytania ofertowego.

7)      Zamawiający zastrzega sobie prawo przerwania postępowania na każdym jego etapie oraz możliwości zakończenia postępowania bez dokonywania wyboru ofert i bez podania przyczyny.

Barbara Kapturek

Szkoły Podstawowej w Mchach

Brak załączników

Wytworzono:2021-12-06 12:45przez: Administrator