W skład naszego przedszkola wchodzą dwa oddziały:

-oddział dzieci młodszych- 3-5 letnich,

-oddział dzieci starszych 5-6 letnich.

W naszym przedszkolu zapewniamy wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim naszym wychowankom. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu i radzenia sobie z porażkami. Wspomagamy i ukierunkowujemy rozwój dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji. Dbamy o zdrowie  i bezpieczeństwo dzieci. Nasza placówka przedszkolna oferuje zajęcia prowadzone aktywnymi metodami nauczania. Promujemy zdrowy styl życia, dbamy o dobre stosunki międzyludzkie, wspieramy partnerstwo między pracownikami , dzieckiem, rodzicami i społecznością lokalną.

W naszym przedszkolu dziecko odkrywa świat i rozwija swoje talenty.

Nasza działalność i wszelkie starania podejmowane są w myśl hasła:

,,Tworzymy takie warunki, aby każde dziecko osiągnęło sukces na miarę swoich możliwości”

Renata Wachowiak