WIZYTA JEGO EKSCELENCJI BISKUPA POZNAŃSKIEGO JANA GLAPIAKA W NASZEJ SZKOLE.

W dniu 10 kwietnia 2024 roku w naszej szkole gościł Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Glapiak. Niecodzienny Gość w obecności Księdza Proboszcza  Artura Kosiora i całej społeczności szkolnej został uroczyście powitany przez Panią Dyrektor Barbarę Kapturek i obdarzony bukietem róż przez delegację uczniów.

Po oficjalnym powitaniu zebrani byli świadkami ciekawej prezentacji multimedialnej przygotowanej przez Pana Tomasza Cichego dotyczącej historii mchowskiej placówki oświatowej od czasów dawnych po teraźniejszość.

Po prezentacji głos zabrał Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup, który wszystkim serdecznie podziękował za to, że mógł być Gościem w wyjątkowej szkole, której Patronem jest wyjątkowa postać Księdza Arcybiskupa Antoniego Baraniaka.

Następnie Ksiądz Biskup w obecności Pani Dyrektor Barbary Kapturek  i Księdza Proboszcza Artura Kosiora udał się do Izby Pamięci Patrona, gdzie po obejrzeniu ekspozycji dokonał wpisu do Księgi Pamiątkowej.

Tomasz Cichy